Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Siła ognia Leeds United wciąż rośnie. Po zakontraktowaniu Samuela Saiza klub z Elland Road ogłosił dzisiaj także drugi transfer. Ze szwajcarskiego FC Lugano do Leeds przeszedł Egzjan Alioski. 25-letni Macedończyk z Pawiami podpisał 4-letni kontrakt. Kwoty transferu nie ujawniono. Nieoficjlanie mówi się o ok 3 milionach funtów.

Alioski jest zawodnikeim ofensywnym, głównie operującym na prawym skrzydle, albo w ataku. W poprzednim sezonie w barwach Lugano w szwajcarskiej ekstraklasie strzelił 17 bramek i dołożył do tego 14 asyst. O podpis pod kontraktem Maceończyka Pawie walczyły z berlińską Herthą oraz Bazyleą. Alioski zostanie włączony do kadry, która jutro odleci na obóz przygotowaczy do Austrii.

Komentarze  

#2 Paw 2017-07-13 22:11
jeszcze stoper by sie przydal i bedzie spoko tak moim skromnym zdaniem. i nie uwazam tez ze poza belluscim powinnismy sie kogokolwiek pozbyc
#1 krzynek 2017-07-13 20:59
Z opisów kibiców Lugano Alioski to przede wszystkim niezmordowany atleta. Bardzo szybki, nie przestaje biegać. Dynamiczny z dobrym dryblingiem i mocnym strzałem. Zrobi sporo smrodu w Championship.

jego angielski pozostawia jednak sporo do życzenia :)

You have no rights to post comments