Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W piątek wieczorem zawodnicy i sztab trenerski Leeds United dostarli do Jenbach, gdzie przez 10 kolejnych dni będą się przygotowywać do sezonu 2017/18. Z drużyną nie polecieli Giuseppe Bellusci, Lee Erwin oraz Toumani Diagouraga, którzy w nastęnych tygodniach powinni odejść z klubu.

W sobotę podopieczncyh Thomasa Christiansena czekały dwa treningi. Na dzisiaj zaplanowany był mecz kontrolny z FC Ingolstad, ale ze względów bezpieczeństwa został  odwołany. Mimo wszystko Christiansen jest bardzo zadowolony z warunków, jakie zastały ich w Austrii i możliwości spędzenia 1,5 tygodnia razem.

Jestem bardzo zadowolony. To jest bardzo ważne, że mogliśmy wyjechać razem. Każdy może się skupić na pracy, wszyscy możemy poznać się lepiej będąc tutaj.

Zgranie zepsołu jest bardzo ważne, ale musimy tutaj także bardzo ciężko popracować. To pomoże nam w dalszej części sezonu. Mamy tutaj dla zawdoników sporo materiału filmowego. Planujemy sporo rozmów indywidualnych. Mam nadzieję, że pomoże im lepiej zrozumieć ich role na boisku. Ciężko było wybrać skład na ten wyjazd, bo w klubie jest wielu dobrych zawodników. Klub robi dobrą robotę sprowadzając tutaj wartościowych graczy i mam nadzieję, że beziemy to kontynuować. Teraz naszym prioryteme jest obrona. Skupiamy się na transferze obrońcy, ale nie chcemy, żeby przyszedł tutaj ktoś przeciętny. Nowy gracz musi być lepszy od tych, których tutaj już mamy.

W następnych dniach bedziemy się skupiać na pracy nad kondycją, ale nie tylko. Przez te dziesięc dni będą mógł miał więcej szans, żeby ocenić zawodników. Fajnie, że zagramy także mecze kontrolne z wymagającymi rywalami. Szkoda, że nie doszedł do skutku zaplanowany na jutro mecz z Ingolstad.

Mimo odowołąnego meczu z Ingolstad do Austrii przyleciało sporo kibiców Leeds United. Wg wpisów na mediach społecznościowych kibice Leeds, którzy planowali obejrzeć jutro mecz z Ingolstad, w tym czasie będą pić piwo.

Komentarze  

#1 krzynek 2017-07-16 20:03
na szybko zorganizowano sparing z Burasporem na jutro. Jeszcze czekamy na oficjlane ogłoszenie.

You have no rights to post comments