Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Jakiś czas temu psaliśmy o zainteresowaniu ze strony Leeds obrońcami Wolverhampton. Wygląda na to, że ani Bath ano Doherty na Elland Road nie trafią, natomiast nie jest tajemnicą, że włodarze Leeds dość intensywnie rozglądają się na rynku transferowym za nowymi stoperami. Wg Phila Haya w najbliższym czasie na Elland Road może trafić nawet dwóch nowych stoperów. Szef działu sportowego YEP uważa, że Leeds głównie szuka oborńców na krajowym rynku, ale jeśłi wierzyć plotką, to Pawie sa jednym z klubów zainteresowanych Haroldem Voyerem, 20-letnim obrońcą, któremu w czerwcu skończył się kontrakt z PSG. Ponoć młodego Francuza w składzie chcieliby mieć także Newcastle i Fulham.

Drugim nazwiskiem, jakie pojawiło się ostatnio w Tommy Elphick. 29-letni stoper Aston Villi nie ma za soba zbyt udanego sezonu i wobec przyjścia do klubu Johna Terry'ego głośnei mówi się o odejściu byłego kapitana Bournemouth. Zainteresowany usługami Elphicka jest także Sunderland.

Komentarze  

#1 Paw 2017-07-18 18:39
mamy mlodego matta penningtona na loan na caly sezon z evertonu. 3 mecze w premier league w tamtym sezonie 1 gol w derbach z liverpoolem. mysle ze spoko gosc do pary dla janssona

You have no rights to post comments