Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W związku z odowołaniem meczu towarzyskiego z Ingolstad włodarzom Leeds United udało się w ostatniej chwili zorganizować mecz treningowy z tureckim Bursasporem. Obie strony ustaliły, że spotkanie miało charakter treningowy w związku z tym meczu tego nie można było obejrzeć na żywo, nie prowadzono także transmisji w mediach społecznościowych. W związku z tym piątkowy trening Pawi będzie otwarty dla kibiców.

Sam mecz był lekcją futbolu udzieloną Leeds przez Turków. Drużyna Paula Le Guena pokonała Pawie 3-0. W pierwszej połowie bramkę zdobył William Ekong. W drugiej połowie angielski zespół dobili Tomas Necid i Sinan Bakış. W czwartek Leeds czeka najtrudniejsze wyzwanie tego lata, kiedy zagrają z niemiecką Borussią Moenchengladbach.

 

Leeds w pierwszej połowie: Silvestri, Ayling, Jansson, Cooper, Berardi, Dallas, O’Kane, Phillips, Roofe, Hernandez, Wood.

 

Leeds w drugiej połowie: Silvestri, Gomes, Cooper, Shaughnessy, Anita, Allioski, Bridcutt, Saiz, Antonsson, Doukara, Ekuban.

Komentarze  

#2 krzynek 2017-07-19 14:54
a jednak. Silvestri opuszcza zgrupowanie, żeby podpisac kontrakt z Hellas Werona. Nie wierze, żeby Green zgodzil się na role drugiego bramkrza, także pewnie i on odejdzie i zostaniemy z BPF na ławce
#1 krzynek 2017-07-18 20:58
Z trójki bramkarzy okazuje się, że najbardziej prawdopodobne jest odejście Roberta Greena. Jeszce niedawno wydawało się, że pewniakiem do opuszczenia Elland Road jest Silvestri, ale ponoć Włoch świetnie spisuje się na treningach i Christiansen chyba chce go mieć w drużynie. Poza tym Green chyba za dużo zarabia, żeby siedzieć na ławce. Podejrzewam, że nie wpłynęloby to też zbyt dobrze na atmosferę.

You have no rights to post comments