Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Trochę działo się dzisiaj w defensywnej formacji Leeds United. Klub najpierw oficjalnie ogłosił, że na rok na Elland Road został wypożyczony z Manchesteru United Cameron Borthwick-Jackson. 20-letni obrońca jest wychowankiem Czerwonych Diabłów, dla których rozegrał do tej pory 14 spotkań. W zeszłym sezonie miał dość nieudany epizod na wypożyczeniu w Wolverhampton. Nowy lewy obrońca Pawi ma za sobą także występy w juniorskich i młodzieżowych reprezentacjach Anglii.

Z kolei na wypożyczenie z Leeds udał się Tyler Denton. Młody lewy obrońca, który w zeszłym sezonie debiutował w pierwszej drużynie nadchodzący sezon spędzi z Port Vale prowadzonym przez byłego gracza Leeds Michaela Browna. Denton nie będzie mógł zagrać w najbliższym meczu Port Vale, które w środę zmierzy się w Pucharze Ligi z ... Leeds United.

Komentarze  

#3 adamos_6 2017-08-09 20:43
dobry do przodu, pytanie jak zagra z tyłu jak przeciwnik będzie lepszy niż port vale
#2 Paw 2017-08-08 06:31
w tamtym sezonie byl na wypozyczeniu w wolverhampton i raczej kiepsko mu tam szlo, ale mlody jest rozwija sie oby godnie zastepowal berardiego
#1 krzynek 2017-08-07 21:11
Przyzwoite uzupełnienie. Dobre dośrodkowanie ma ten chłopak, pewnie dogra kilka fajnych do Wooda. Jeszcze tylko jakieś przyzwoite uzupełnienie środka obrony, sprzedaż kilku graczy i mamy kompletną kadrę.

You have no rights to post comments