Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Jak podają brytyjskie media dzisiaj rano Burnley złożyło ofertę kupna Chrisa Wooda. Kwota zaproponowana przez występującą w Premier League drużynę wynosiła 12 milionów funtów oraz przyszłe bonusy. Władze Leeds zdecydowały się jednak odrzucić tę ofertę, gdyż uważają ją za zdecydowanie zbyt niską, a poza tym nie zamierzają sprzedawać swojego najlepszego napastnika i króla strzelców Championship z zeszłego sezonu.

Komentarze  

#2 krzynek 2017-08-12 11:35
z tego samego powodu, dlaczego nie grał Wood, O'Kane czy Roofe - odpoczywali.

Cooper na wypożyczenie nie pójdzie, bo primo ludzi w takim wieku, będących jednym z kapitanów na wypożyczenie się nie zsyła. Secundo, my na srodku obrony mamy niedobór ludzi,a nie ich madmiar. Tego Bielika, jeśli to prawda, to szykują pewnie w alternatywie, jakby na dłużej wyleciał Pennington.
#1 Odrzak 2017-08-12 08:24
Ponoc Bielik blisko Leeds http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-08-11/bielik-znow-odlatuje-z-arsenalu/ zostały już tylko szczegóły wypożyczenia do dogrania. Czuje ze Cooper podobnie jak Coyle czy Denton pojdzie na wypożyczenie czego absolutnie bym nie chciał. Czy ktoś wie dlaczego nie zagrał w Pucharze tylko Ayling był przestawiony z boku na srodek?

You have no rights to post comments