Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Dzisiaj ogłoszono oficjalnie to, o czym pisaliśmy w ostatnim czasie. Andrea Radrizziani sprzedał część swoich udziałów w Leeds United i nowym inwestorem klubu z Yorkshire zostala firma 49ers Enterprise zarządzająca równocześnie San Francisco 49ers występującym na codzień w NFL. Nowym członkiem zarządu został Paraag Marathe.

Abdrea Radrizzini potwierdził, że środki pozyskane  z powyższej inwestycji zostana przeznaczone na wzmocnienie pierwszej drużyny Leeds United. Leeds United będzie korzystac także z doświadczenia 49ers w takich sektorach jak dystrybucja biletów, zarządzanie stadionem, marketing, technologia czy sam trening.

Komentarze  

#3 Paw 2018-05-25 06:07
Ciekawe jak to sie bedzie mialo do transferow orty bo patrzac na to ze mamy podpisac jakiegos pseudo snajpera z carpi to nie wiem czy nasz zarzad odrobil jakiekolwiek lekcje z tamtego lata. Bartley mcburnie i marriott plus dm to powinny byc priorytety na to lato. Przyda sie tez solidny backup dla bpf'a no i lewy obronca a nawet dwoch gdybysmy nie daj boze stracili pearce'a
#2 krzynek 2018-05-24 11:48
Kinnear w wywiadzie dla Talk Sport potwierdził, że 49ers wlożyli w klub spora sumkę, która będzie spożytkowana na wzmocnienie składu.
Dodał też, że wyciągnęli wnioski, że wzmocnień trzeba szukac przede wszytkim na wyspach wśród ogranych i sprawdzonych zawodników. Leeds obecnie planuje nad kilkoma wzmocnieniami, które, jeśli zostaną dopięte mają zaekscytowac kibiców.

Pewnie mowa o Bartleyu, Hernandezie, może kimś jeszcze?
#1 krzynek 2018-05-24 09:24
co ciekawe o współpracy z 49ers mówiło się już w styczniu 2014 roku. GFH oglosiło współpracę i w ciągu następnych tygodni miały zostac podane szczegoły. Szczegółów nie podano, Cellono przejąl klub, w San Francisco nic p niczym nie słyszano.

Z biznesowego punktu widzenia może to być bardzo dobry ruch. Ten Marathe to ponoć bardzo ogarnięty gość. W SF nie ma nikogo, kto by nie chwalil jego działań. Może wniesie tez coś do Leeds i przeloży sie to na boisko.

You have no rights to post comments