Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Rozmowy przedstawicieli Leeds United z Marcelo Bielsą idą bardoz mocno do przodu. Wg YEP Argentyńczyk zgodził się na ofertę finansową Pawi, ale od zlożenie podpisu na kontrakcie wciąż dzieli go pozwolenie na pracę w Wielkiej Brytani oraz zapewnienia władz klubu w sprawie funkcjonownaia drużyny. 

Phil Hay dzisiaj poinformował, że piłkarze zostali poinformowani o możliwym szybszym powrocie z urlopów. Bielsa w przypadku pracy w Leeds chciałby zacząc pracę w piłkarzami tydzien wcześniej niż pierwotnie zakładano. 62-letni szkoleniowiec od dłuższego czasu analizuje sytuację w Leeds. Mówi się o tym, że Bielsa w przeciwieństwie do swoich poprzedników będzie chciał miec większy wpływ na transfery kluby. El Loco mając świadomość także siły kadry Leeds rząda wmocnień i to najlepiej jak najszybciej. Innymi aspektami, które interesują Bielsę ma być cały harmonogram treningów i funkcjonalność Thorp Arch, wygląda więc na to, że Bielsa potencjalną pracę w Leeds United traktuje bardzo poważnie i tego samego wymaga od swoich pracodowaców. 

Klub ma nadzieję zakończyć jak najszybciej negocjacje z legendarnym trenerem, żeby od przyszłego tygodnia Bielsa mógł zacząć treningi z drużyną.

Komentarze  

#1 Paw 2018-06-15 08:45
Podpisalismy go. Ponoc najwiekszy menedzerski kontrakt w historii klubu. Ryzyko ogromne mam nadzieje ze bedzie wart tych pieniedzy bo jak nie to katastrofa. Nie jestem przekonany czy to jest dobry wybor. Nikt nie wie czy jego koncepcja gry sprawdzi sie w championship mam nadzieje ze z glowa zostana przeprowadzone transfery tego lata. Wypierdolimy kogo trzeba i wzmocnimy sie gdzie trzeba

You have no rights to post comments