Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Równo dwa tygodnie bez trenera było Leeds United. Dzisiaj oficjalna strona klubowa potwierdziła, że nowym szkoleniowcem Leeds United zostanie Marcelo Bielsa! Argentyńczyk z Pawiami podpisał 2-letni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny. Wg informacji YEP z zachodnim Yorkshire będzie zarabiał ok 65tys. funtów tygodniowo, co czyni go najlepiej opłacanym trenerem w historii klubu.

Jestem zchwycony zpodpisania kontraktu z Leeds - wypowiedział się Bielsa na oficjalnej stronie-. Praca w Anglii zawsze chciałem pracować w Anglii, w całej mojej karierze miałem ku temu możliwości, ale czekałem na odpowiednią ofertę. Kiedy na horyzoncie pojawił się klub z taką historią jak Leeds United, to nie mogłem odmówić.

Jestem podekscytowany wyzwaniem, jakie stoi przede mną i nie moge się doczekać ze współpracy z Victorem, Angusem i Andreą.

Zachwytu nad pozyskaniem tak renomowanego trenera nie kryje także Andrea Radrizziani.

Jestem zachwycony móc przywitać Marcelo i jego sztab w klubie. On jest trenerem, któego podziwiałem od lat i kiedy tylko pojawiła sie mozliwość sciągnięc ajego na Elland Road, od razu stało się to naszym głównym celem. Marcelo ma mnóstwo doświadczenia, które mamy nadzieję, że zmieni nasza kulturę gry i mentalność drużyny.

Początkowo były głosy, że  Bielsa będzie chciał ściągnąć piłkarzy z wakacji tydzien wcześniej, ale wobec przeciągających negocjacji, jest to niemożliwe.

Komentarze  

#2 krzynek 2018-06-15 12:01
teraz jeszcze Bielsa pociągnie za sobą transfery. Na pewno tego wymagał w rozmowach. Bedą duże wzmocnienia. Jeśli Radrizziani zdecydowal się na tak kosztownego trenera, to znaczy, że w tym sezonie postawi wszystko na jedną kartę i latem sięgnie głęboko do portfela.

podejrzewam, że wciągu kilku dni może się rozwiązać na pewno kwestia Hernandeza, może i jeszcze kilku innych.
#1 mm 2018-06-15 11:03
Wreszcie jakieś realne perspektywy awansu...
No bo jeśli On nie da rady, to chyba jeszcze długo, długo nikt...

You have no rights to post comments