Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dwa dni po sparingu z Forest Green ekipa Leeds United rozegrała kolejny towarzyski mecz tym razem z York City. Marcelo Bielsa w tym spotkaniu dał pograć zawodnikom, którzy nie zmieścili się w składzie w pierwszym meczu. Lwią część składu stanowli jednak piłkarze drużyny młodzieżowej. 

W pierwszym skladzie wyszło dwóch Polaków, oprócz Mateusza klicha był to bramkarz Kamili Miazek. Co ciekawe w wyjściowej jedenastce próżno było szukać jednego nominlanego stopera, dlatego trójkę środkowych obrońców stanowili Ronaldo Vieira, Mateusz Klich i Laurens De Bock. W pomocy debiutowali Lewis Bakker oraz Ideguchi

Pawie miały ogromną przewagę w posiadaniu piłki, ale w pierwszej połowie nie były w stanie przekuć jej na bramki. Wrecz przeciwnie, jedynego gola w pierwszej części meczu po rzucie rożnym strzelili gospodarze.

Pawiom udalo się wyrownać w 58 minucie. Piłka po strzale z dystansu Mateusza Klicha odbiła się od poprzeczki i spadła pod nogi Sama Dalby'ego, który wpakował ją do bramki. Pawie mimo dlaszych ataków więcej goli nie strzeliły. W najbliższą niedzielę formę ekipy Bielsy sprawdzi grające na codzień w League One Southend United.

 

Skład Leeds:

Leeds United: Miazek (Huffer 46), De Bock, Klich, Vieira, Shackleton, Ideguchi, Baker, Stevens (Dalby 46), Pearce, Clarke, Edmondson (Diaz 46). REZ: Rey.

You have no rights to post comments