Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jutro póxnym popołudniem w Anglii kończy się okienko transferowe, w których będzie można dokonywac transferów definitywnych. Wg angielskiej prasy włodarze Leeds planują wzmocnić w tym czasie dwie pozycje. Najpowżniejsza wydaje się informacja o zaawansowanych rozmowach między Leeds a Brighton odnośnie transferu Olivera Norwooda. Reprezentnat Irlandii Północnej na Elland Road miałby przenieść się za 1,5mln funtów.

27-latek w ostatnich dwóch sezonach wywalczył dwa awanse do Premier League. Najpierw zajął drugie miejsce z Brighton, a w zeszłym sezonie wygrał baraże z Fulham, do którego był wypożyczony.

Niektóre media podają także zainteresowanie Leeds Steven Caulkerem. Kiedyś uważany za wielki talent obrońca zaprzepaścił swoją karierę poprzez problem alkoholowe i później depresję. W tym roku pórobowal ja odbudowac w Szkocji w Dundee. Z ajednokrotnego reprezentanta Anglii Leeds miałoby zapłacić także 1,5 mln funtów.

Pewne jest także, że przyszlości w Leeds nie mają tacy zawodnicy jak Eunan O'Kane, Vunron Anita czy Caleb Ekuban. Prawdopobnie klub postara się pozbyć w czwartek jeszcze tych graczy. Póki co glośno mówi się, że Charlton jest bardzo blisko pozyskania reprezentanta Irlandii,

Komentarze  

#1 krzynek 2018-08-08 13:54
właśnie Phil Hay napisał, że Norwodd prawie na pewno nie przyjdzie do Leeds :]

You have no rights to post comments