Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

CASILLA 8

Kilka bardzo ważnych interwencji. Wychodził z bramki z bardzo dobrym skutkiem. Ratował Leeds, kiedy Barnsley atakowało.

DALLAS 8

Zasuwał na prawej stronie od chorągiewki do chorągiewki. Posyłał dośrodkowania, sam próbował srzelać, nie zapominał też o swoich zadaniach w defensywie.

COOPER 7

Przez większość meczu bardzo solidny.

WHITE 8

Bardzo dobry, znowu. Bardzo spokojny i pewny przy piłce i bardzo solidny bez niej.

ALIOSKI 6

Dużo się starał, ale barkowało jakości szczególnie jeśli chodzi o dośrodkowania. W pierwszej połowie miał problemy w defensywie.

PHILIPS 8

Jak trzeba było włożył nogę, gdzie trzeba. Dokłądny w rozegraniu, dobrze też bił stałe fragmenty gry. Kilka z nich powinno się skończyć bramką, jeden z nich się skończył bramką.

SHACKLETON 8

Bardzo aktywny, w pierwszej połowie jeden z lepszych zawodników Leeds. Mijał rywali, rozdzielał piłki, dwa razy idealnie obsłużył Bamforda.

KLICH 7

Kapitalnie wykonany rzut karny. Kilka razy próbował zagrać kombinacyjnie przed pole karnym. Kilka złych decyzji, ale niemal nie przestawał biegać.

HERNANDEZ 7

Może nie zagrał na swoim normalnym poziomie, ale wciąż poakzał kilka niezłych zagrań. Pokazał też cechy przywódcze nakazując kolegom spokój, kiedy wciąż bramki nie chciały wpaść.

HARRISON 5

Słaba pierwsza połowa. Jedno ładne wycofanie do Hernandeza, ale poza tym nic nie pokazał.

BAMFORD 6

Harował jak wuł, ale okazji nie wykorzytywał. Wyglądał na sfrustrowanego jak opuszczał boisko.

rezerwowi

COSTA 8

Od razu wprowadził zagroźenie swoiją szybkością. Posyłał groźnie dośrodkowania w pole karne. Leeds wyglądało dobrze zbilansowane po jego wejściu.

NKETIAH 8

Wykorzytał okazję, jaką miał, wywalczyl karnego. Nie mógł zrobić nic więcej. Zmiana dająca zwycięstwo.