Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Napastnik Leeds United - Chris Wood został wybrany piłkarzem miesiąca w SkyBet Championship. Nowozelandczyk zdobył sześć goli w czterech styczniowych pojedynkach Pawi. 

Wood trafiał do siatki w spotkaniach z Derby County, Nottingham Forest, Rotherham United oraz w przegranych derbach z Barnsley. 

- To był naprawdę dobry miesiąc. Wygraliśmy trzy z czterech meczów i jesteśmy naprawdę w dobrej formie – mówi zawodnik miesiąca Championship.

Dumny ze swojego podopiecznego jest menadżer Gary Monk.

- Gratuluję Chrisowi. Bardzo się cieszę, że jego świetna dyspozycja została zauważona. Jestem jednak pewien, że chciałby przede wszystkim podziękować swoim kolegom z zespołu, którzy stworzyli mu szanse na zdobycie goli – mówi. - Chris jest niezwykle ważną częścią drużyny i jest gotów pracować jeszcze ciężej, żeby wskoczyć na kolejny poziom – dodaje.

Menadżer nie pomylił się w ocenie skromności swojego piłkarza.

- Moja wysoka forma jest odzwierciedleniem tego jak świetnie radzi sobie cały zespół. Wyciągnęliśmy wiele wniosków z zeszłego sezonu. Tworzymy znacznie więcej szans w ofensywie, co daje nam, napastnikom, mnóstwo okazji do zdobycia gola – mówi Chris Wood. 

Chrisowi serdecznie gratulujemy sukcesu. Pozostaje nam się tylko zastanowić, dlaczego podobnego wyróżnienia wśród menadżerów nie otrzymał Gary Monk...

You have no rights to post comments