Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wczoraj pisaliśmy, że wobec Charlie Taylora Leeds United wszczeło postępowanie dyscyplinarne za odmowę gry w ostatnim meczu sezonu. Dzisiaj okazało się, że wychowanek Pawi otrzyma najwyższą z możliwych kar w wysokości jego dwutygodniowej pensji.

Potwierdzenie zainteresowania lewym obrońcom Leeds wyraził Tony Pulis, menadżer West Bromwich Albion. Na dniach włodarze obydwu klubów mają siąść do rozmów odnośnie kwoty, jaką nowy klub Taylora będzie musiał zapłacić Pawiom. Jeżeli klubu nie znajda porozumienia to kwotę poda Trybunał. W kuluarach mówi się, że Leeds na swoim obrońcy zarobi między 3 a 5 mln funtów.  

Komentarze  

#2 krzynek 2017-05-11 16:24
takiego braku szatacunku dla trenera, kolegów z zespołu i przede wszystkim kibiców to nie pokazał chyba nikt inny w Leeds od niepamiętnych czasów.

Mi się wydaje, że ten chłopak może pokazać się z dobrej strony w Premier League, ale do tego musi zmądrzeć. Bez mózgu, to on nic nie zdziała.
#1 Paw 2017-05-11 12:58
dal sobie zrobic wode z mozgu przez swojego agenta i zycze mu zeby w wba grzal lawe. nie mial wybitnego wkladu w nasz udany sezon, ponad 1/3 sezonu byl kontuzjowany wiec za ta sume niech spierdala. za ta kase mozna kupic kogos kto wydatnie wzmocni nasza sile ognia. dobry jak na ta lige lewy obronca ale w premier league nie bedzie rewelacja.

You have no rights to post comments