Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Dzisiaj kibice Leeds United jak na zbawienie czekali na oficjalne potwierdzenie podpisania kontraktu z Leeds Samuela Saiza. Hiszpan przeszedł już testy medyczne, ale skomplikowane zapisy prawne we wcześniejszej umowie 26-latka komplikują trochę sprawę i jego oficjalny transfer zostanie prawdopodobnie ogłoszony dopiero jutro. Tymczasem 4-letni kontrakt z Leeds podpisał dzisiaj Caleb Ekubam. Nie zostało ujawnione jaką kwotę The Whites zapłacili za Ghanijczyka Chievo Werona.

Ekubam jest 23-letnim napastnikiem. Wychował się we Włoszech, piłkarskie szlifu zbierał w wyżej wspomnianym Chievo, niestety w barwach macierzystego klubu nie było dane mu zagrać. Poprzednie sezony spędzał na wpożyczeniach w niższych ligach włoskich. W poprzednim sezonie grał dla Partizana Tirana, w barwach którego został wice królem strzelców ligi albańskiej. Ekubam będzie mógł zagrać w jutrzejszym meczu sparingowym oraz zostanie włączony do kadry na zgrupowanie w Austrii.

Komentarze  

#3 Paw 2017-07-12 10:03
mi nie bo ten chlop w 3 lidze wloskiej strzelal po 4-5 bramek na sezon. a liga albanska to dno i wodorosty.
#2 krzynek 2017-07-12 09:24
oprócz Sommy i Smith jeszcze mi na myśl przychodzi Becchio, który przyszedł do nas z jakieś 4 ligi hiszpańskiej.
#1 krzynek 2017-07-11 21:04
nie ma się co czarować. PEwnie Ekubam nie jest wzmocnieniem pierwszej drużyny, tylko zwiększeniem głębi składu i myślą o pzyszłości. Bardzo szybki, bardzo silny i wciąż młody. Ponoć mu brakuje trochę zimnej krwi pod bramką, ale papiery na grę w Anglii ma.

Pamiętajmy, jak przychodzili do nas Somma czy Smith. Wtedy się wszyscy pukali po czołach. Może kiedyś coś z niego będzie.

ps Alioski dzisiaij opuścił Lugano.

You have no rights to post comments