Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Najdłuższa transferowa opera mydlana tego lata dobiegła dzisiaj końca. Oficjlana strona klubowa potwierdziła dziś, że Samuel Saiz podpisał z Leeds United 4-letni kontrakt. 26-latek przeszedł do Pawi z hiszpańskiej Huesci. Kwoty transferu nie ujawniono, ale nieoficjalnie mówi się, że Leeds za rozgrywającego musiało zapłacić ok 3 mln funtów.

Saiz, wychowanek Realu Madryt, jest piłkarzem ofensywnym. W zeszłym sezonie wydatnie pomógł Huesce zakwalifikować się do baraży o Primera Division strzelając 12 bramek i dodając do tego 8 asyst.

Komentarze  

#3 krzynek 2017-07-13 21:07
Victor Orta mówił, że w transferze Saiza sporą robotę zrobili kibice, którzy od początku kiedy zaczęły się spekulację przesyłąli mu mnóstwo wiadomości zachęcających do gry w Leeds. Ponoć to było jednym z powodów, że wybrał Leeds zamiast La Liga. Drugim pewnie była tygodniówka 18 tys funtów.
#2 krzynek 2017-07-13 16:23
Mamy kolejne oficjalne potwierdzenie Alioskiego. Znowu 4 lata. Bardzo długie kontrakty daje Radrizziani.
#1 xGiaraNx 2017-07-13 13:07
Liczę na tego gościa !! Oby to była młodsza wersja Hernandez'a ze stabilna formą w trakcie sezonu :))

Sporo tych wielomilionowyc h transferów w tym okienku, co mnie cieszy, bo to sugeruje klasowych graczy - wiem, że cena nie = umiejetnosci ale jakies przełożenie ona ma, poza tym o kilku graczy toczylimsy walke z innymi klubami, wiec nie sa to wnalazki samego Orty.

You have no rights to post comments