Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W swoim ostatnim kontrolnym meczu przed wylotem na zgrupowanie w Austrii Leeds United pokonało North Ferriby United 2-0. Pawie dominowały bezwględnie przez całe spotkanie i tylko fatalna skuteczność Marcusa Antonssona oraz nienajlepszy stan murway sprawił, że Leeds tego meczu nie wygrało wyżej.

Po kilku zmarnowanych okazjach w 18 minucie meczu Marcus Antonsson przyjął na pierś prostopadłe podanie od Liama Bridcutta i ze spokojem strzałem w długi róg pokonał bramkarza gospodarzy. Oprócz kolejnych licznych szans Antonssona, swoją okazję miał także Kemar Roofe. Uderzenie Roofe'a z najbliższej odległości świetnie wybronil jednak bramkarz lokalnego klubu.

Na drugą połowę Leeds wyszło z 9 nowymi zawodnikami. Tylko Berardi oraz Roofe zgrali pełne 90 minut. Ten drugi w 55 minucie podoił prowadzenie Leeds. Skrzydłowy Pawi zdecydował się na strzał z lewej nogi, a piłka odbiła sie od poprzeczki i wpadła do bramki North Ferriby. Później okazji na kolejne bramki były, ale wynik nie uległ już zmianie.

Teraz, jak zostało wspomniane wyżej, Leeds czeka obóz przygotowawczy w Austrii, gdzie podopieczni Thomasa Christinasena zagrają 3 mecze towarzyskie z dużo bardziej wymagającymi rywalami niż dotychczas. Na pierwszy rzut niemiecki Inglostad.

Skład Leeds

Leeds: Wiedwald (Silvestri 45), Ayling (O’Connor 71), Jansson (Anita 45), Cooper (Diagouraga 45), Berardi, O’Kane (Phillips 45), Bridcutt (Vieira 45), Dallas (Gomes 45), Roofe, Doukara (Shaughnessy 45), Antonsson (Stokes 71).

Komentarze  

#1 Paw 2017-07-14 13:04
sparing z ingolstadt odwolany

You have no rights to post comments