Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Piere Michel Lasogga na Elland Road został sprowadzony w celu zastąpienia Chrisa Wooda, który latem przeniósł się do Burnley. Od początku tego tygodnia Niemiec miał możliwość trenowania z drużyną The Whites. wielu ekspertów zastanawia się, czy 25-letni napastnik w Leeds odbuduje formę, która sprawiła, że Joachim Loew poważnie zastanawiał się nad zabraniem Lasoggi do kadry Niemiec, która w 2014 zdobyła Mistrzostwo Świata. Lasogga został powołany wtedy na towarzyski mecz z Chile, ale z powodu kontuzji nie mógł w nim wystąpić. Od tego czasu głównie przez problem z kontuzjami, nie był w stanie do regularnego strzelania bramek. Nie pomagała mu w tym także drużyna. HSV było jednym z najgorzej grających w ofensywie zespołów w Bundeslidze (W 2015 roku Lasogga był wspólnie z Van der Vartem najlepszym strzelcem drużyny z 5 bramkami na koncie).

Henrik Jacobs, dziennikarz Hamburger Abendblatt, w rozmowie z Philem Haya pokazał szerszy obraz jakim zawodnikiem jest nowy napastnik Leeds.

To klasyczna 9, król pola karnego - Jacobs charakteryzuje Lasogge. W polukarnym posiada świetne umiejętności. Gra obiema nogami, dobrze gra glową, ale nie jest zbyt szybki. To jest chyba jedyny powód, dlaczego nie jest brany pod uwagę w kontekście gry w reprezentacji. Jetem pewien, że gdyby grał w Bayernie mając po bokach Robbena I Ribery'ego, to strzelilby 15 bramek w sezonie. On ma wielki spokój przed bramką. jeśli ma okazję, to ją wykorzystuje.

Lasogga wraz ze swoją partnerką spodziewają się potomka. Co prawda termin porodu planowany jest na niedzielę, ale Lasogga zapowiedział już, że niezależnie od okolliczności nie wróci na ten czas do Hamburga i będzie do dyspozycji Thomasa Christiansena w spotkaniu z Burton.

You have no rights to post comments