Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W następnych 6 meczach Thomas Christiansen nie będzie mógł korzystać z usług Samuela Saiza. Hiszpan za czerwoną kartkę otrzymaną w niedzielnym meczu z Newport County będzie pauzował wlasnie przez 6 kolejnych meczów. Kara ta jest spowodowana skandalicznym zachowaniem rozgrywającego, który pod koniec meczu opluł Robbie Willmotta. Klub zapowidział, że zawodnika czeka także kara wewnętrzna.

Sam Saiz za pośrednictwem strony klubowej wydał w tej sprawie specjalne oświadczenie:

Chciałbym wykorzystać tę okazję, żeby złożyć szczere przeprosiny wobec kolegów z drużyny, sztabu trenerskiego i kibiców Leeds United z moje zachowanie z meczu z Newport. Chciałbym także przeprosić Newport County i Robbie Willmotta.

Przyjmuję karę nałożoną przez FA. Moje zachowanie było niedopuszczalne i przyrzekam wszystkim związanym z klubem Leeds United, że wiele z tej sytuacji się nauczyłem i nigdy podobna sytuacja się nie powtórzy.

Jestem wdzięczny za wsparcie, jakie oferują mi kibice. Zdaję sobie sprawę, że jestem wzorem do naśladowania dla wielu młodych kibiców Leeds i obiecuję, że w przyszłości wezmę to do serca.