Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Fatalne wieści doszły do nas dzisiaj z obozu Leeds United. Okazało się, że uraz kostki, jaki Luke Ayling nabawił się podczas noworocznego meczu z Nottingham Forest jest na tyle poważny, że obrońca Leeds będzie musiał poddać się operacji, która wykluczy go z gry w tym sezonie.

W związku z kontuzją wicekapitana The Whites jest możliwe, że z powrotem do Leeds zostanie ściągnięty z wypożyczenia Lewie Coyle. Testy medyczne dzisiaj na Elland Road przechodzi Laurens De Bock.

Komentarze  

#2 krzynek 2018-01-10 13:29
właśnie na odwrót. Coyle możemy ściągnąć tylko w trakcie okienka transferowego. To przez te zmiany, co EFL wprowadzilo rok temu kocząc emergence loany.

dla mnie ściagnięcie Coyle nie jest potrzebne. Berardi i Anita i tak sa w hierarchi przed nim, to się chłopak ogrywa spokojnie u Roslera.
#1 Paw 2018-01-10 12:54
coyle'a mozemy sciagnac z powrotem po zamknieciu okienka transferowego. w sama pore przychodzi ten de bock, pewnie trafi od razu do skladu na ipswich a na swojej nominalnej pozycji bedzie gral berardi. mimo to wielkie oslabienie dla nas choc ayling w tym sezonie juz nie gra tak dobrze jak w tamtym ale wciaz to bez dwoch zdan najlepszy nasz boczny obronca. saiz juz nam wypadl, teraz ayling. ciezko bedzie.

You have no rights to post comments