Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wczoraj pisaliśmy o nowym herbie, który zarząd Leeds United planował wprowadzić od przyszłego sezonu. Nowy projekt ekipy Radrizzianiego wzbudzil delikatnie mówiąc skrajne niezadowolenie kibiców The Whites, którzy od razu złożyli petycję z prośbą o cofnięcie tej decyzji. Ową petycję w ciągu kilku godzin podpisało ponad 70 tysięcy kibiców, co nie ozstało nie zauważone przez kierownictwo klubu, który postanowil wstrzymać się z wprowadzeniem wcześniej przedstawionego herbu. Zarząd Leeds United w dalszym ciągu planuje stworzyć nowy herb, ale tym razem kibice będą mieli na to dużo większy wpływ. Poniżej treść oświadczenia, jakie pojawiło sie na oficjalnej stronie klubu.

Leeds United chcialoby podziękować naszym kibicom za opinie, jakie wygłosili odnosnie zaproponowanego wczoraj nowego klubowego herbu.

Zasięg tych opinii wyraził olbrzymi poziom pasji naszym kibiców. Od momentu, kiedy obecny zarząd klubu jest opiekunem Leeds United, kibice zawsze są i będą sercu wszystkiego , co tutaj robimy. Zawsze będziemy Was wysłuchiwać.

Postanowliśmy wprowadzić nowe logo klubu, które symbolizowałoby rozpoczęcie nowej ery w Leeds United. Jednakże rozumiemy, że jest potrzeba większej konsultacji z kibicami i zobowiązujemy się do współpracy w sprawie stworzenia nowego logo, z którego wszyscy będziemy dumni. W przyszłym tygodniu podamy wiecej szczegółów odnośnie tego, w jaki sposób kibice będą mogli być zaangażowani w wyżej wymieniony proces.

Marching On Together!

Komentarze  

#2 krzynek 2018-01-25 21:20
obecna ekipa jest w klubie od czerwca. Czyli wymyślali to logo, jak klubem rządziło jeszcze GFH? :)


Cytuję Rav87:
Całe szczęście. Ponoć 3 lata zajęło im zapytanie 10,000 niezidentyfikowanych ankietowanych (ciekawe kogo) i tak powstało to paskudztwo. A od wczoraj w zaledwie w 1 dzień uzbierało się ponad 74,000 podpisów pod petycją przeciwko :) To o czymś świadczy i daje do myślenia. Za rok 100-lecie więc nie mówię, że jakieś nowe logo to nie byłby głupi pomysł ale jak już jakieś nowe ma być to lepiej zrobić renowację obecnego albo któregoś z poprzednich i pewne symbole powinny się tam znaleźć. A tak ogólnie to nie przeszkadza mi obecne. To tylko logo. No ale bez przesady - to co wymyślili i wczoraj przedstawili to dramat.
#1 Rav87 2018-01-25 19:52
Całe szczęście. Ponoć 3 lata zajęło im zapytanie 10,000 niezidentyfikow anych ankietowanych (ciekawe kogo) i tak powstało to paskudztwo. A od wczoraj w zaledwie w 1 dzień uzbierało się ponad 74,000 podpisów pod petycją przeciwko :) To o czymś świadczy i daje do myślenia. Za rok 100-lecie więc nie mówię, że jakieś nowe logo to nie byłby głupi pomysł ale jak już jakieś nowe ma być to lepiej zrobić renowację obecnego albo któregoś z poprzednich i pewne symbole powinny się tam znaleźć. A tak ogólnie to nie przeszkadza mi obecne. To tylko logo. No ale bez przesady - to co wymyślili i wczoraj przedstawili to dramat.

You have no rights to post comments