Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W sobotnie piękne, słoneczne popołudnie po raz pierwszy w życiu Paul Heckingbotton  stanie na przeciwko klubowi, dla którego grał, który prowadził i któremu kibicował od dzieciśtwa. Walczące o utrzymanie Barnsley odiwedzi Elland Road w 44 kolejce Sky Bet Championship.

Już od odłuższego czasu w drużynie Leeds panuje istny szpital. Z każdym kolejnym spotkaniem lista kontuzjowanych się wciąż wydłuża. W ostatnim tygodniu do treningów wrócili jednak Liam Cooper, Adam Forshaw i Pontus Jansson. Nie jest jednak pewne, czy kapitan Pawi oraz Szwed będę w stanie zagrać w dzisiejszym meczu. Za trzecią w sezonie czerwoną kartkę wciąż pauzuje Gaetano Berardi. Całkiem możliwe, że Hekcingbotton w dalszym ciągu będzie stawiał na młodych O'Connora i Pearcea, którzy w ostatnim meczu z Aston Villą zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

Jose Morais z kolei tym razem będzie mógł skorzystać z usług  Mamadou Thiama i Christopha Knasmullnera, którzy ostatnio nie grali. Z pewnością walczące jeszcze o ligowy byt Barnsley będzie liczyło na kolejny dobry występ Olliego McBurniego, którego dość poważnie łączy się z letnią przeprowadzką na Elland Road. Szkot, który w The Tykes ostatnio zaczął grywać na lewym skrzydle w 13 spotkaniach dla Barnsley strzelił 8 goli.

Początek mecz o godzinie 16 czasu polskiego.

You have no rights to post comments