Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Ostatnio kibice Leeds United nie mogą mieć dobrych humorów. Postawa drużyny na boisku woła o pomstwa do nieba. Władze klubu ogłosiły także posezonowy wypad do Burmy, kórej rząd jest oskarażany o łamanie praw czlowieka. Jednak w tej wielkiej beczce dziekciu, znalazło się miejsce na łyżkę miodu, miodu najwyżeszj jakości. Dzisiaj oficjalna strona klubu potwierdziła, że nowy 2-letni kontrakt z klubem z podpisał Pablo Hernandez. Dotychczasowa umowa Hiszpana kończyłą się z końcem obecnego sezonu.

Hernandez zawodnikiem Leeds został rok temu, kiedy na Elland Road sprowadził go Garry Monk. Przez te dwa lata 33-latek był jednym z najlepszych zawodnikiem Pawi. W obecnych rozgrywakch w 42 meczach zdobył 9 bramek, co spowodowało jego nominację do nagrody Piłkarza sezonu.

W ostatnim czasie wiele mówiło się o przyszlości byłego reprezentnanta La Furia Roja. Rodzina Hernandeza wróciła do Hispzanii, także istniały obawy, że skrzydlowy Pawi opuści Elland Road. Wątpliwości te jednak zostały rozwiane i teraz pozostaje nam tylko mieć nadzieję, że Victor Orta, który ostatnio odrzucił propozycję podjecia pracy w Derportivo La Coruna wzmocni zespół piłkarzami dorywnującymi poziomem do Hernandeza.

You have no rights to post comments