Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Koniec sezonu nie nie oznacza nudów. Obecnie piłkarze głównie odpoczywają, ale do akcji wkaraczaja scouci, agenci i włodarze klubów. W ostatnim tygodniu 2-letni kontrakt z klubem podpisał Oriol Rey. 20-letni Hiszpan, który do Leeds przyszedł zeszłego lata z Barcelony przedłużył tym samym swój pobyt w Leeds i dołączył do Bryce Hosannaha, który tydzien wcześniej przedłużył kontrakt z Leeds.

Wychowanek La Masii wciaż czeka na występ w pierwszej drużynie Pawi, ale w ostatnich miesiącach był wiodącą postacią młodziezowej drużyny prowadzonej przez Carlosa Corberana. Rey może grać na pozycji defensywnego pomocnika lub środkowego obrońcy. Jak na wychowanka La Masii przystało dysponuje bardzo dobrą technika użytkową i dokładnym podaniem.

Kontrakt dla Reya oznacza, że obecnie jedynym piłkarzem Leeds, którefo kontrakt wygasa tego lata jest Tom Pearce. Jak podał Phil Hay obecnie klub złozył ofertę kontraktu dla lewego obrońcy, którego kusi także Everton - macierzysty klub Pearce'a. Pearce w ostatnim miesiącu rozgrywek pokazal się z bardzo dobrej strony, także ewentualne odejście 19-latka z pewnością byloby dla Pawi sporą stratą.

Nie milkną wciąż plotki odnośnie transferu do Leeds Jerrego Mbakogou. Występujący w Capri Nigeryjczyk otrzymał ostatnio wloski paszport, co z pewnością ułatwiłoby mu przenosiny do Anglii. Jak podają wloskie media Leeds już zimą ustaliło transfer napastnika, który w obecnym sezonie w Serie B ustrzelił 8 bramek, jednak Victor Orta wciąż waha się, żeby wprowadzić tę umowę w życie. Leeds za Mbakogou mialoby zapłacić ok 3 mln funtów, co biorąc pod uwagę ostatnie rekordy strzeleckie Nigeryjczyka, wydaje się kwotą dość przesadzoną.

Komentarze  

#2 Paw 2018-05-19 20:22
znowu wraca temat davida stockdale'a. birmingham nie chce go u siebie na nastepny sezon
#1 krzynek 2018-05-16 14:48
polujemy na wolny transfer Abela Hernandeza z Hull. W tym sezonie leczył ciężką kontuzję, a mimo tego, kiedy grał, to strzelał kupę bramek

You have no rights to post comments