Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jednym z najważniejszych celów transferowych Leeds United tego lata jest sprowadzenie z powrotem na Elland Road Kyle'a Bartleya. Wychowanek Arsenalu w Leeds gral na wypozyczeniu w sezonie 2016/17, ale rok temu przedłużyl swój kontrakt ze Swansea do 2022 roku. W obecnym sezonie Łabędzie pożegnały sie jednak z Premier League, a Bartley mimo długiej umowy z klubem z Walii, wg informacji YEP, dal do zrozumienia swojemu dotychczasowemu pracodwacy, że chciałby odejść do The Whites.

Włodarze Swansea gotowi sa sprzedać swojego stopera, ale wobec spadku Swansea do Championship, nie zamierzają go puścić za mniej niż 4 mln funtów. Wg angielskich mediów w najbliższych dniach rozmowy między Leeds a Swansea mają się zintensyfikować.

Oprócz Bartleya innym powąznym wzmocnienim Pawi ma być Abel Hernandez. Urugwajski napastnik odrzucił ofertę przedłużenia kontraktu z Hull City i latem będzie mógł zmienić pracodawcę bez sumy odstepnego. Problemem jednak mogą być wysokie żądania finansowe napastnika oraz spora kolejka chętnych po jego usługi. Oprócz Pawi Hernandeza w skladzie chcieliby mieć włodarze Aston Villy, Wolverhampton czy Torino.

You have no rights to post comments