Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dzisiaj poprzez LUTV pierwszy raz od łuższego czasu przemówił Dyrektor Wykonawaczy Leeds United Angus Kinnear. Jeden z czlonków zarządu Leeds nie ukrywal swojego wielkiego zadowolenia, że klubowi z Yorkshire udało się pozyskac tak renomowanego  szkoleniowca. Kinnear zdradził, że Argentyńczyk od początku zachwycił wlodarzy klubu i wszyscy w Leds wierzą, że wlaśnie on będzie odpowiednią osobą do przywrócenia Leeds nalezytego miejsca. Od momentu zatrudnienia Bielsy znacznie wzrosła sprzedaż karnetów sezonowych, co Angus uznaje za podzielenie entuzjazmu przez kibiców Leeds.

To była fantasytczna reakcja i jesteśmy bardzo zadowoleni z entuzjazmu, jaki okazują nasi kibice.  Fani znają osiągnięcia Marcelo, jego pozycję w światowym futbolu i bardzo cieszy nas to, że podzielają nasza radość z faktu zatrudnienia Marcelo.

Zapowiada nam się fantasyuczny sezon. Wszyscy są ciekawi, jak nowy trener wprowadzi swoją filozofię, jak będzie współpracował z Victorem nad potencjalnymi transferami. Championship to bardzo wymagajaca liga, ale Marcelo Bielsa jest pewny, że sobie w niej poradzi.

Andrea Radrizziani od początku pracy w Leeds miał wielkie ambicje i przy pomocy Victora i jego znajomosciom udalo nam się zakontraktować światowej klasy szkoleniowca. Wprowadzenie Leeds United do Premier League to jedno z największych wyzwań w świecie futoblu i Marcelo dobrze zdaje sobie z tego sprawę.

Marcelo do tej pory wykonal ogromn pracy odnośnie przeglądu obecnego składu i potencjalnych wzmocnień. Ma ogromną wiedzę na temat naszych słabości i  atutów, zarówno jeśli chodzi o całą drużynę, jak i poszczególnych piłkarzy. Spotykaliśmy się z nim przez 4 dni moge powiedziec, że Marcelo ma ogromną wiedzę na temat nie tylko naszego zespołu, ale i całej ligi.

Już podczas naszego pierwszego spotkania miał ze sobą plany Thor Arch i pomysły, co trzeba tam zmienić, żeby mógł w zespole łatwiej wprowadzać swoją filozofię i metody treningowe. Cele transferowe także już omawialiśmy. Takie rzeczy był głównym tematem naszych długich dyskusji, ponieważ kwestie finansowe zostały ustalone dość szybko. Mamy nadzieję niedługo zobaczyć tego efekty.

You have no rights to post comments