Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

PEACOCK-FARRELL 7

Karny Afobe był bardzo dobry. Bramkarz Leeds radził sobie z tym, co miał do roboty.

AYLING 8

Zachowanie CCleana mówiło wszystko, jak bardzo był zfrustrowany tym popołudniem. Toke dosłownie kilk razy przeszlo jego stroną.

DOUGLAS 8

Nie mial wyboru jak tylko powalić na ziemię Ince'a, a chwilę później błysnąl asystą. Ince ogólnie schowany do kieszeni.

COOPER 9

Kapitalny timing do wyjścia do piłki przy bramce. Ładnie wyprowadzał piłkę ze strefy obronnej i świetnie organizował naszą gre w tyłach. Fenomenalna interwencja przy jednej kontrze Stoke.

BERARDI 7

Jego błąd w pierwszej połowie mógl kosztować Leeds stratę bramki. Środek obrony to nie jest jego nominalna pozycja, ale bardzo się starał.

PHILIPS 9

Pomoc Stoke wyglądała bardzo mocno na papierze, ale pomoc Leeds wyglądała jeszcze mocniej na boisku. Kalvin bardzo pomógł w utrzymywaniu się przy piłce. Jeden błąd przy karnym dla Stoke.

KLICH 8

Odpłacił się kredyt zaufania. Świetnie dopasowł się do drużyny, mocny w grze piłką i dzięki niemu nie było widać braku Forshowa.

ALIOSKI 7

Bardzo pracowity na lewej stronie boiska, jedno świetne dośrodkowanie do Roofe, które powinno skończyć się bramką. Pod koniec meczu męczyły go skurcze.

SAIZ 8

Dobrze widziec go z powrotem.To był Saiz z początku poprzedniego sezonu. Dryblującym szarpiący, rozrywający obronę rywali podaniami takimi jak to do Klicha. Pod koniec meczu oddychał rękawami.

HERNANDEZ 8

Przy bramce sporo zwdzięcza Butlondowi, ale ogólnie bardzo często był koszmarem dla obrony Stoke. Bardzo pozyteczny także w defensywie.

ROOFE 8

Wybrany do składu zamiast Bramforda i udodowdnił, że był to dobry wybór. Bardzo ruchliwy, często zmuszał rywali do błedów. Zasłużył na gola.

 

 

 

 

You have no rights to post comments