Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W zeszłą sobote na Elland Road Marcelo Bielsa po raz pierwszy przegrał ligowy mecz w Anglii. Błedy ekipy Argentyńczyka wykorzystało Birmingham City Garry'ego Monka. Zrehabilitowac The Whites będa mogli sie juz jutro w niebyle jakim meczu. Na Hillsborough czekają nas Derby Yorkshire między Sheffield Wednesday a Leeds United. Początek meczu o godzinie 20:45, a transmisje z tego wydarzenia przeprowadzi Eleven.

SHEFFIELD WEDNESDAY

 Sowy do meczu z Leeds przystąpi uskrzydlone sobotnim zwycięstwem nad Aston Villą. W ostatnich 6 meczach podopieczni Josa Luhukaya wygrali 4-krotnie I powoli zaczynają dobijac do czołowej 6-tki. W piątek holenderski szkoleniowiec na pewno nie będzie mógł skorzystac z usług kontuzjowanych od dłuższego czasu Alemena Abdiego, Kerana Lee i Garry'ego Hoopera. Po długim zawieszeniu gotowy do gry jest Fernando Forrestieri.

LEEDS UTD

Wielkich zmian w składzie Leeds nie m się co spodziewać. Lista zawodnikow kontuzjownaych w drużynie Bielsy się nie zmieniła. Blisko powrotu do zdrowia jest Gaetano Berardi, ale w składzie meczowym sie nie znajdzie. Wciąż poza grą sa Roofe a Hernandez, a dłuższa przerwa czeka Bamforda. Trener Leeds na konferencji prasowej, że nie planuje żadnych zmin personalnych w wyjściowym składzie, także możemy byc niemal pewnie, że na Hillsborough wyjdzie taka sama 11-tka jak w zeszłej kolejce.

Komentarze  

#2 Paw 2018-10-03 06:40
wczoraj wydarlismy 1-0 z hull a powinnismy ich z 3-0 co nsjmniej wygrzmocic. szwankuje wykonczenie. w sobote brentford. kurewsko ciezki mecz z nimi bedzie
#1 krzynek 2018-09-28 21:48
chyba najbardziej jednostronny remis w ostatnim czasie. Trzeba były zadusić to Sheffield.

You have no rights to post comments