Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Ledwie jedno zwycięstwo w ostatnich 5 spotkaniach odnieśli piłkarze Leeds United. Mimo tego, dopiero po sobotnich spotkaniacj zostali strąceni z pozycji lidera Sky Bet Championhsip przez West Bromwich Albion. Szansa na rehabilitację pojawi sie już dzisiaj. Na KC Stadium Pawie zmierzą się z czwartym od końca Hull City. Transmisje z tego spotkania przeprowadzi Sky Sports.

HULL CITY

Nigl Adkins nie ma wiekszych zmartwień związnych z kontuzjami w swoim zespole. Jordy de Wies w meczu z Middlesborough opuścił boisko po 30 minutach i prawdopoodbnie z jego usług szkoleniowiec Tygrysów nie będzie mógl skorzystać. Do składu może wrócić z kolei Frazier Campbell. W sobote przeciwko Boro w pierwszym składzie w końcu zagral Kamil Grosicki i prawdopobnie także dzisiaj skrzydlowy reprezentacji Polski zagra od pierwszej minuty.

LEEDS UTD

Jeśli chodzi o sytuację kadrową Leeds, nic sie nie zmieniło. Dalej długa przerwa czeka Bamforda i Browna. Zdrowsi, ale wciaż nie gotowi do gry sa Berardi, Roofe i Hernandez. Marcelo Bielsa na dzisiejszy mecz prawdopodobnie wybierze taki sam skład, jaki zaczynał ostatnie mecze Leeds. W przyszłą sobotę Pawie zagrają z mierzącym wysoko Brentford, także zwycięstwo nad znajdującym sie w dolnych rejonach tabeli rywalem jest niezwykle ważne. 

You have no rights to post comments