Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wciąż Leeds United nie udało się pozyskać nowego bramkarza, który mógłby rywalizować o miejsce w składzie z Baileyem Peacockiem-Farrellem.

Od dłuższego czasu mówiło się, że Leeds jest zainteresowane wypożyczeniem Karla Darlowa z Newcastle United, jednak Sroki nie są zainteresowane wypożyczeniem swojego bramkarza i mogą się zgodzić jedynie na sprzedaż Darlowa. Kwota 4 mln funtów odstrasza jednak The Whites i wg informacji Victor Orta porzucił plany sprowadzenia bramkarza Newcastle.

Innym golkiperem, o którym mówi się w kontekście Leeds jest Frasier Forster. Bramkarz Southampton od roku nie zagrał w żadnym oficjalnym spotkaniu Świętych i Pawie chciałyby wypożyczyć go do końca sezonu. Przez ostatnie miesiące potężny bramkarz Southampton borykał się z problemami psychicznymi i jego forma jest wielką niewiadomą. Mimo tego pojawiły się głosy, że nowy menadżer The Saints Ralph Hassenhuttl miałby dać szansę Forsterowi w meczu Southampton.

Phil Hay ostatnio podał informacje, że Pawiom Tottenham zaproponował usługi swojego trzeciego bramkarza Michaela Vorma. Doświadczony Holender jednak, wg informacji YEP nie jest obiektem zainteresowania lidera Championship.

You have no rights to post comments