Marsch_konfa_zrodlo_twitter.com/lufc

SYTUACJA KADROWA

Więcej zawodników trenowało w tym tygodniu. Adam, Liam i Luis trenowali na pełnych obrotach. Junior potrzebuje jeszcze dwóch tygodni. Luke niewiele więcej. Dallas ostatnio nawet pojawił się na boisku i trochę sie poruszał, ale on oczywiście jeszcze mnóstwo pracy przed sobą.

SINISTERRA

Jego kontuzja nie wynikała z przeciążenia, ale z kontaktu z rywalem, dlatego rehabilitacja była trochę inna. Byliśmy dośc ostrożni z nim, ale czul się dobrze. Powoli go wprowadzaliśmy w trening. Na początku trenował na pół gwizdka, ale od wczoraj poszedł już na całość i wygladal naprawdę świetnie. Oczywiście nie jest gotowy na 100%, ale myślę, że dostanie swoje minuty.

SOUTHAMPTON

Każdy mecz dla nas jest olbrzymim wyzwaniem i tak tez to traktujemy. Nie bujamy w obłokach i dobrze wiemy, co nas czeka w sobotę. Mam nadzieję, że uda nam się znaleźć sposób na wywiezienie czegoś z Southampton. To na pewno dałoby nam rozpędu w lidze.

POGODA

Na weekend zapowiadają się upały, ale myślę, że można sobie z tym poradzić. W USA zawsze mieliśmy bardzo gorące lata i przez ten czas naucyzłem się jak w takich warunkach zarzadzać energią, jak kontrolowac zmęczenie i mecz. W Nowym Yorku była dyskusja czy przy upale 30 stopni da się grać wysokim pressingiem i nam się to udawało. Chodzi o to, żeby być agresywnym w odpowiednich momentach. Trzeba się na tę pogodę przygotować mentalnie i sprawić, żeby zawodnicy wchodzący z ławki byli odpowiednio przygotowani. Możliwość wprowadzenia 5 rezerwowych ma olbrzymie znaczenie i mądre wykorzystanie tego może pomóc.

WŁAŚCICIELE

Andrea i Paraag w zeszły piątek odbyli świetną rozmowę ze składem. Zawsze kiedy myśle, że o naszych właścicielach to poodba mi się ich energia. Zawodnicy widzą te pasję i wiedzą, że to nie sa tylko inwestorzy, ale ich koledzy z drużyny. Andrea i 49ers to są badzo dobrzy ludzie. Są wspierający i mam a z nimi bardzo dobre relacje.

OKIENKO TRANSFEROWE W ANGLII W PORÓWNANIU DO ZZA GRANICY

Przede wszystkim uwaga mediów jest chyab z 10 razy większa. Dla mnie najważniejsze to jest mieć plan i mieć odpowiednich ludzi w zarządzie, którzy pomoga ten plan zrealizować. Jestem wdzięczny Andrei, że wspierał moje pomysły i myślę, że nasze dyskuje, podważanie siebie nawzajem, ustalanie wspólnych celów było na najwyższym poziomie.

KOLEJNE TRANSFERY

Wciąż aktywnie rozważamy pewne sytuacje. Do tej pory wykonaliśmy wspaniałą robote ściągając większość zawodników tak szybko i dając im szansę wejśc do zespołu od razu. Dzięki temu teraz możemy działać na rynku dośc ostrożnie. Chcemy, żeby decyzja o zakupie ewentualnego nowego piłkarza była bardzo dobrze przemyślana. Nie chcemy nikogo, żeby podniósł tylko liczbę transferów.

JOEL ROBLES

Rolą Joela jest wsieranie Illana i Krisa, ale także rywalizacja z nimi. Oczywiście bardzo wierzymy w Illana i myślę, że jego występ przeciwko Wolves mówi sam za siebie. w ostatnim czasie Meslier rozwinął się. Od początku starałem się sprawić, żeby był bardziej liderem i więcej rzadził i odpowiedział na to w świetny sposób.  Myślę, że gośc z takim doświadczeniem jak Joel może mu tylko pomóc, ale ważne sa relacje między nimi. Nasz docelowy cel to jest trzymanie Krisa jako numer dwa, ale on tez musi na to zasłużyć. Joel powinien dodać zdrowej rywalizacji. Jest dobrym bramkarzem, ale przede wszystkim jest świetnym gościem. Joel jest tutaj z pewnego powodu i od początku dałem każdemu znać, że tutaj nie ma z nimi tylko trenować, ale naciskać ich w walce o miejsce w składzie.

You have no rights to post comments