SYTUACJA KADROWA

Archie Gray mial wypadek w domu. Potknął się i uszkodził dużego palca u nogi. Pauzuje już dwa tygodnie i pewnie jeszcze kolejne dwa. Rehabilitacja Dallas idzie bardzo dobrze. Forshaw w tym tygodniu skręcił kostkę. Reszta jest gotowa do gry.

SWOJE ZAWIESZENIE

Nie zgadzam się z decyzją o braku faulu na Summerville i nie zgadzam się z moją czerwoną kartką, ale rozumiem zawieszenie i tego nie podważam. Sędzia podjal taką decyzję i trenerzy, tak samo jak zawodnicy, po czerwonej kartce muszą pauzować. Mogę być w kontakcie ze sztabem. W przerwie mogę też zejśc do szatni.

PATRICK BAMFORD

Przy zawsze trzeba uważać, żeby dac mu takie obciążenia, żeby go rozwineły, ale jednocześnie nie odniósł kontuzji. Do tej pory się udaje. On jest dla nas bardzo ważnym ogniwem. Do tej pory zawsze jak jest na boisku to dochodzi do sytuacji, stwarza zagrożenie i strzela bramki. Potrzebujemy go w dobrej formie.

GNOTNO - CZY JEST GOTOWY NA PREMIER LEAGUE

Jestem nim miło zaskoczony pod każdym względem. Widać u niego szczerość, pokorę i dojrzałość. Na boisku jest fantastyczny. Na pewno będzie w kadrze na weekend i myślę, że może być ważnym graczem już teraz. Zmieniam swoje zdanie z lata kiedy mówiłęm, że PL to dla nieg za wcześnie.

KADROWICZE W MECZACH REPREZENTACYJNYCH

Obejrzałem ich mecze, a jesli nie to sztab przygotował mi dodatkowo nagrania z ich grą. Rasmus był fantastyczny przeciwko Francji gdzie przykrył Mbappe. Illan grał świetny mecz z Niemcami jeśli chodzi o wyprowadzanie piłki. USA zagrało słabo, ale akurat nasi chłopcy się wyróżniali. Perkins wpsaniały w U19. Poodbały mi się te mecze. Sinisterra ma wspaniały czas w swojej karierze. Widać jak jego zespół docenia to, co on robi.

AYLING vs KRISTENSEN

 Mamy Coopsa, Luke'a i Juniora z powrotem. W zeszłym sezonie jak oni byli zdrowi to grai niemal cały czas. To jest ogromny zastrzyk ebergii dla nas. Na prawej obronie nie moge podjąć złej decyzji. Luke zagrał bardzo dobrze przeciwko Brentford. To będzie bardzo trudna decyzja, ale obaj są w pełni gotowi. Junior też jest coraz zdrowszy i lepiej przygotowany. Coops niemal gotowy na 100%. Mamy z kogo wybierać.

LLORENTE

Rozmawiałem z Diego, analizowaliśmy sytuację. On zdaje sobie sprawę, że nie miał ostatnio dobreog meczu, ale też wie że jest bardzo ważnym zawodnikiem dla nas i zagra jeszcze wiele świetnych spotkań. Wiem, że teraz wraca Cooper i to będzie kolejna trudna decyzja dla mnie. Obaj sa gotowi.

ORTA 

Nie jestem zaskoczony, że łaczy się go z Chelsea, ale jest tutaj bardzo szczęśliwy. Świetnie się nam wspólpracuje. Mamy za soba bardzo dobre okienko transferowe. Mam nadzieję, że zostanie. Oczywiście trzeba rozważyć wiele rzeczy: sytuacja kontraktowa, zobowiązania, co jest najlepsze dla rodziny. Poczucie wspólnoty tutaj i zaangażowania jest najwyższe jakie widziałem w moim życiu. Ja nie chcę odchodzić stąd i gdybym sam dostał jakąkolwiek ofertę, to bym ją odrzucił, żeby zostać w Leeds. Nigdy nie bylem bardziej szczesliwy w mojej karierze.

MIESIĄC BEZ MECZÓW

Moje podejście jest takie, żeby wyciągnąć jak najwięcej z sytuacji, w której postawi cie los. Wymagam od wszystkich, żebyśmy cały czas się rozwijali. Dobrze wykorzystaliśmy ostatnie 4 tygodnie. Graliśmy więcej razy 11 na 11. Myslę, że jesteśmy silni i wybiegani. Chłopaki ciężko pracowali na boisku, na siłowni. Ich BMI sa najlepsze w historii. Popracowaliśmy nad taktyką i stałymi fragmnetami. Każdego dnia dbaliśmy o kondycję. Po ostatnim meczu z Brentford byliśmy bez Juniora, Liama, Patricka, Rasmusa i Rodrigo. Teraz oni wszyscy są gotowi na 90 minut.

RODRIGO

Jeśli chodzi o jego kontuzję, to wszyscy zalecali leczenie tradycyjne. Po 4 tygodniahc pracy prawdopodobieństwo kontuzji jest mniejsze. Rodrigo to silny chłop i to mu pomaga. Przerwa w w lidz też mu pomogła. Dobrze wyglądał na treningach.

PRZERWA MUNDIALOWA

Dwa tygodnie przerwy i potem wracamy do pracy. Na pewno ta przerwa się przyda.

You have no rights to post comments