Meslier źródlo_twitter.com/lufc

Już w poniedziałek w Europie otwiera się oficjalnie okienko transferowe, także różne źródła powoli zaczynają bombardować kibiców potencjalnymi ruchami transferowymi. Dzisiaj francuski Foot Mercato ogłosił, że Olympique Marsylia monitoruje sytuację Illana Mesliera. Na wylocie z Velodromme jest  Pau López, także Marsyczycy będą potrzebowali nowego bramkarza. Roberto De Zerbi ma mieć ponoć słabośc do Mesliera i uważa, że ten mógłby w ojczyźnie wprowadzić swoją karierę na wyższe tory. 

Meslier w Leeds ma jeszcze 2 lata ważnego kontraktu, a jego potencjalna sprzedaż tego lata z pewnością mogła by pomóc w zbilansowaniu ksiąg. 24-latek przez Transfermakrt jest wyceniany na 18mln Euro.

W poniedziałek otwiera się okienko transferowe, ale zaczyna się także nowy okres księgowy. Wg wielu źródeł Leeds jest już dogadane z Realem Betis w sprawie transfery Marca Rocio oba kluby czekają tylko na następny miesiąc, żeby potwierdzić tę transakcję. Do Andalzuji może trafić także inny, zapomniany już piłkarz Pawi. Waży się przyszłość Diego Llorente. 30-latkiem interesuje się Roma, w której spędził ostatnie 1,5 sezonu na wypożyczeniu, ale ostatnio jego sprowadzenie somduje także właśnie Real Betis. Z potwierdzonych transakcji warto odnotować, że dzisiaj na roczne wypożyczenie do Leyton Orient udał się Sonny Perkins.

You have no rights to post comments