MESLIER 7

Kilka razy zawahał się przy wyjściu z bramki, być może oślepiony słońcem. Dobre wyprowadzanie piłki.

GRAY 8

Solidny i robiący wrażenie występ na prawej obronie. Dobrze pilnował swojego skrzydłowego przez cały mecz, a do tego kilka razy ładnie wyszedł do przodu.

STRUIJK 8

Dawał przykład reszcie. Odbierał, wygrywał pojedynki powietrzne, dobrze podawał. Zachowywał spokój kiedy narastała presja.

RODON 7

Solidny i opanowany przez większość meczu. Załapał żółtą kartkę kiedy atakujący uciekł mu w drugiej połowie.

BYRAM 9

Jego najlepszy mecz w sezonie. Widać, że jest bardzo interligentnym piłkarzem. Dobry w piłką przy nodze, bezwzględny bez niej. Kilka wielkich bloków i odbiorów.

AMPADU 8

Kolejny występ na jego poziomie. Cały czas nakręcał grę Leeds.

KAMARA 8

Bardzo dużo pracował bez piłki i bardzo dobrze używał piłkę kiedy ją miał. Wziął dwa rayz udział w sytuacjach bramkowych. Złe krycie przy golu rywali.

JAMES 8

Bardzo dużo biegał. Kilka groźnych dośrodkowań i jego szybkość sprawiała problemy.

SUMMERVILLE 8

Jego szybkość była sporym problemem dla Bristolu. Jego któtkie prowadzenie piłki też się mogło podobać. Mógł strzelić z dwa gole. Kilka razy zachował się egoistycznie.

PIROE 7

Wykorzystał swoją okazję jak ekspert. Kilka jego prób kombinacyjnych było wspaniałe, przy kilku brakowało dokładności. Kilka głupich fauli.

RUTTER 9

Pudło z początku meczy było szokujce, ale jeo ogólny występ był kapitalny. Grał w obronie, wywalaczał piłki, przetrzymywał piłkę, mijał rywali, stwarzał okazje, dobrze podawał i cały czas nakręcał ataki United.

rezerwowi

BAMFORD 6

Brakowało mu zdecydowania w kilku okazjach kiedy mógł zabić mecz. Cały czas wywierał presję na obrońcach.

ANTHONY 7

Dochodził do dobrych pozycji, ald nie zawsze wybierał najlepszą opcję. Ciężko pracował w obronie i starał się rozciągnąć obronę Bristol przy kontrach.

GRUEV, COOPER, AYLING bez oceny

 

You have no rights to post comments