Każdy kibic Leeds United ma swoją własną, niepowtarzalną historię. Jeden został kibicem Pawi, bo ciotka z Anglii wysłała mu koszulkę United, ktoś inny zagrał w menedżera piłkarskiego i młodym składem The Whites zwojował nie tylko Premier League ale i Champions League, a jeszcze inny na przekór rodzicowi kibicowi klubu z Old Tratford postanowił kibicować ich odwiecznemu rywalowi.

Historii jest tyle ilu jest kibiców. Chcielibyśmy je poznać, dowiedzieć się czegoś więcej o naszych czytelnikach, a być może i o redaktorach serwisu.

Jeśli więc chciałbyś/chciałabyś podzielić się swoją historią z innymi kibicami Leeds United właśnie to miejsce zostało w tym celu stworzone.

Zapraszamy Was serdecznie do przesyłania nam swoich historii i (ewentualnie) zdjęć, a my ze swojej strony gwarantujemy, że w tym miejscu opublikujemy Waszą historię, jednocześnie publikując ją na naszym profilu na facebooku. Gotowe teksty prosimy przesyłać na adres mailowy: mail

Aby ułatwić Wam pisanie przedstawiamy historię jednego z naszych redaktorów (Makumba), który został poproszony o napisanie takiego tekstu na potrzeby serwisu www.leedsallover.com. Poniższy tekst jest tłumaczeniem tego, który ukazał się w języku angielskim na wyżej wymienionej stronie internetowej.

Mamy nadzieję, że wkrótce ta podstrona zapełni się innymi historiami kibiców Leeds United.

 

MOT!

 

Makumb

Kuba D.

- Kuba T.

Krzynek